Sinema   |   Dizi   |   Klip   |   Reklam   |   Program

1996 yılında büyük heyecan ve hevesle yola ççıkan Hakan Danlı sektör içerisindeki büyüklerini örnek alıp gün ve gün kendini geliştirerek kendi geleceğine ve Danlı Ajans’a bir yol çizmiştir. Ekibini kurup büyük çabalarla güzel bir çok işe kendi imzasını atmıştır.

İş hayarımızda değişmeyen tek şey kurulduğumuz günkü heyecanımızı yitirmeme, geniş cast kadromuz ve yaratıcı ekibimiz ile üyelerimizi yönlendirebilmek, istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat farkı göstermeksizin cevap verebilmektir.

Günümüzde sadece cast ajansı değil, her türlü organizasyon, tanıtım, mankenlik, modellik gibi pek çok faaliyetleri gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlar; dizi, sinema, reklam, klip,program, fuar organizasyonları ve prodüksiyon hizmetleri. Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek için harcıyoruz.

Biz size hayal edin demiyoruz. Sizin yerinize hayal ve bu hayalleri gerçekleştirmek adına sizlerle birlikte çalışıyoruz…

  DANLI AJANS

Tüm hakları Danlı Ajans'a aittir. © 2011

 

Twitter sayfası için tıklayınız.